День Гідності та Свободи

2015-11-21

/Files/images/den_gdnost/DSCN3656.JPG

21 листопада стало відправним пунктом нової історії України! Саме цей день, визначено як День Гідності та Свободи. Це свято установлено Указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014 з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Протягом III декади листопада 2015 у Шумському НВК проведено тематичні інформаційно-просвітницькі заходи героїко- патріотичного змісту. Гасло цьогорічних заходів до Дня Гідності та Свободи: «Вільні творять майбутнє!». Учні Шумського НВК стали учасниками літературно-музичної композиції «З душі в душу, із мови в мову, свободу духу і правду слова». Член и учнівського самоврядування реалізували проект «З вірою в серці», в рамках якого провели інформаційні хвилинки «Ми є народ, якого не здолати», діти малювали картини «Яким я бачу майбутнє України», з яких згодом створили колаж з малюнків «З вірою в серці», провели флеш- моб «Кульки доброти».

Представники патріотичного клубу та учнівського самоврядування на фоні колажу записали відеозвернення до воїнів АТО «З вірою в серці». /Files/images/den_gdnost/DSCN3660.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi